Vacature

Security Consultant

Wil jij je stempel drukken op de toekomst van onze security dienstverlening?

Zo ziet jouw rol eruit

Als Security Consultant ben jij een belangrijke schakel tussen beleid en techniek, en help je onze relaties om hun digitale weerbaarheid te versterken. Met jouw scherpe inzicht maak je kwetsbaarheden inzichtelijk én vertaal je deze naar concrete oplossingen. Je voert security assessments uit bij relaties, analyseert en rapporteert kwetsbaarheden en beveiligingsrisico’s en adviseert relaties over beveiligingsmaatregelen en best practices.

Stel je voor: je begint je dag vol energie met het bespreken van de resultaten van een recente scan met een relatie. Dit is jouw kans om hun vragen te beantwoorden en de adviezen van onze Security Officer om te zetten in technische maatregelen. Je stelt verbeterplannen op op basis van security-audits en ondersteunt klanten in een adviserende rol tijdens de realisatie van deze plannen. Daarnaast bied je ondersteuning bij compliance-vraagstukken, zoals ISO 27001 en NIS2, waardoor je ervoor zorgt dat de adviezen aansluiten bij zowel de praktijk als het beleid van de organisatie.

Je rol is veelzijdig en je werkt nauw samen met collega\s en contactpersonen in verschillende functies. Jij weet vanuit jouw expertise de verbinding te maken met Security Officers, Security Engineers, projectleiders en IT Engineers. Je bent technisch onderlegd, maar je richt je met name op het bieden van inhoudelijke ondersteuning aan Security Officers tijdens audits en compliance-vraagstukken.  Jij zorgt ervoor dat plannen helder en uitvoerbaar zijn, en ondersteunt collega’s actief met kennis en advies bij de uitvoering.

Ben jij de Security Consultant die onze klanten helpt hun beveiliging naar een hoger niveau te tillen? Solliciteer dan nu en sluit je aan bij ons team!

Aspect ICT HR-adviseurs
Neem contact op

Vragen over deze vacature?

Schroom niet en stel je vraag aan Vera.

+31 184 675 400

werken@aspect-ict.nl

Zo zoeken wij verbinding

Werk op hoog niveau bij Aspect ICT

Werk op hoog niveau aan professionele dienstverlening

  Een bruto maandsalaris van € 2.800,- tot € 3.800,- op basis van een 38-urige werkweek en 8% vakantietoeslag.

  Reiskostenvergoeding (€ 0,23 per kilometer) als je reist met eigen vervoer.

 25 vakantiedagen.

 Een aantrekkelijke pensioenregeling waarbij jij als medewerker maar 25% van de bijdrage betaalt.

 Personeelskorting op de aankoop van elektronica via onze leveranciers.

Voel je thuis bij Aspect ICT

Voel je thuis in een persoonlijke bedrijfscultuur

Een aantrekkelijke fietsregeling waarbij je tot €500 van de kostprijs van je fiets vergoed krijgt als je ook regelmatig de fiets neemt, of een leasefiets.

 Plezier hoort er ook bij en daarom organiseren we regelmatig uitjes en evenementen met collega's en partners.

 Vitaliteit vinden we belangrijk en daarom is er elke dag vers fruit op kantoor en organiseren we regelmatig sportactiviteiten.

 Jaarlijks is er ruimte voor een inspirerend teamuitje per afdeling.

Blijf je ontwikkelen bij Aspect ICT

Blijf je ontwikkelen voor een kansrijke carrière

  Een contract voor bepaalde tijd om elkaar eerst goed te leren kennen. Als we goed bij elkaar passen, zetten we dit graag om in een langdurige samenwerking. In de vorm van een vast contract.

 Persoonlijke aandacht staat centraal en daarom worden er regelmatig koffiemomenten gepland om informeel bij te praten.

 Volop mogelijkheden om jezelf te blijven ontwikkelen via de Aspect Academy.

 Je steentje bijdragen aan de maatschappij door het uitvoeren van vrijwilligerswerk (met collega's) in ruil voor extra verlofuren.

Zo ben jij in je element

Je hebt een afgeronde hbo opleiding richting ICT of Security.

Je hebt een afgeronde hbo opleiding richting ICT of Security.

0 tot 2 jaar relevante werkervaring binnen IT Security.  

0 tot 2 jaar relevante werkervaring binnen IT Security. 

Ervaring met vulnerability management en endpoint beveiliging.  

Ervaring met vulnerability management en endpoint beveiliging. 

Je bent analytisch, zelfstandig, nauwkeurig en je denkt graag vooruit.  

Je bent analytisch, zelfstandig, nauwkeurig en je denkt graag vooruit. 

Relevante certificaten in de richting van Security zijn een Pré.  

Relevante certificaten in de richting van Security zijn een Pré. 

Je bent communicatief (mondeling en schriftelijk) vaardig en representatief.

Je bent communicatief (mondeling en schriftelijk) vaardig en representatief.

Zo zoeken wij verbinding

Je hebt een afgeronde HBO opleiding op het gebied van ICT, Security, ICT Management (of vergelijkbaar).

Je hebt een afgeronde HBO opleiding op het gebied van ICT, Security, ICT Management (of vergelijkbaar).

Je hebt minimaal 3 jaar werkervaring als Security Consultant of Engineer.

Je hebt minimaal 3 jaar werkervaring als Security Consultant of Engineer.

Je bent analytisch sterk en kan goed gestructureerd werken.

Je bent analytisch sterk en kan goed gestructureerd werken.

Je bent in staat om zelfstandig projecten uit te voeren en daarin een stuk planning en beheer op je te nemen.

Je bent in staat om zelfstandig projecten uit te voeren en daarin een stuk planning en beheer op je te nemen.

Je hebt ervaring met frameworks zoals ISO27001/NEN7510/CIS Controls (pré).

Je hebt ervaring met frameworks zoals ISO27001/NEN7510/CIS Controls (pré).

Je hebt ervaring en kennis op het gebied van certificering op compliance, vulnerability management, privacy en risk.

Je hebt ervaring en kennis op het gebied van certificering op compliance, vulnerability management, privacy en risk.

Zo ziet jouw team eruit

Kees Meerkerk
Kees Meerkerk
Business Unit Manager Cloud & Security
Michel de Groot
Michel de Groot
Manager Service & Support
Ronald Overduin
Ronald Overduin
Teamleider Service & Support
Richard Gerritsen
Richard Gerritsen
Security Officer
Joost Lieshout
Joost Lieshout
ICT Consultant
Yurr Rosmolen
Yurr Rosmolen
ICT Engineer
Eric den Ouden
Eric den Ouden
ICT Engineer
Youri van Bezooijen
Youri van Bezooijen
Lead Engineer Beheercentrum
John van der Stelt
John van der Stelt
ICT Engineer
Herman van den Dool
Herman van den Dool
ICT Engineer

Zo praten jouw toekomstige collega's over ons

Nieuwe vacaturepagina opzet

''Vrijwel maandelijks viert de organisatie jubilea van collega's die er 10, 15, 20 of zelfs 25 jaar werken. Onze informele werksfeer en mogelijkheid tot persoonlijke ontwikkeling zorgt ervoor dat veel mensen zich graag aansluiten bij onze organisatie.''

Marieke de Ruiter, HR Manager

Solliciteer direct

Vul je gegevens in en je hoort van ons! Voor vragen kun je gerust contact met ons opnemen.

+31 184 675 400

werken@aspect-ict.nl

Vera Backer
Vera Bäcker

HR Adviseur